Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ lampy: | LHJ120-CP |
|---|---|
| Typ žiarovky: | Strop - zavesenie |
| Dĺžka | 80 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 235 mm |
| dĺžka kábla | 1420 mm |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Svetelný tok: | 0 - 500 lm |
| Farba lampy: | różowe złoto, priehľadný |
| Počet svetelných bodov: | 1 |
| Použitá niť: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | ciepła |
| Teplota farby: | 3000K |
| Vrátane zdroja svetla: | product_profile.value_ |
| Energetická trieda: | G |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť : | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia |
| Napájanie: | 1W |
| doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| Výrobca: | Toolight |
Svietidlo LHJ120-CP priťahuje pozornosť svojím nevšedným dizajnom. Zlaté detaily a ryhovaný povrch tienidla vnášajú do interiéru jedinečný svetelný efekt.
✔️ Dekoratívne ryhovanie po celej dĺžke tienidla
✔️ Priestorový, kryštálový svetelný efekt po rozsvietení
✔️ Povrchová úprava v lesklom svetloružovom zlate – elegancia a lesk
✔️ Kompaktné rozmery – ideálne nad stôl alebo do relaxačnej zóny
✔️ Jemná forma, ktorá obohacuje interiér
Tienidlo lampy je vyrobené z pevného akrylu s efektnou, aerodynamickou štruktúrou. Použité jemné teplé svetlo vytvára náladovú auru a zdôrazňuje detaily a textúry v okolí. Jej dekoratívny charakter z nej robí nielen zdroj svetla, ale aj prvok interiéru.
Model LHJ120-CP sa skvele hodí jako akcent nad kuchynský ostrov, konferenčný stolík alebo do elegantnej obývačky. Je možné ju úspešne kombinovať do sád po 2–3 kusoch a vytvoriť tak ucelenú svetelnú kompozíciu.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)