Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ lampy: | G158-CP |
|---|---|
| Typ žiarovky: | Strop - zavesenie |
| Šírka | 620 mm |
| Výška | 135 mm |
| dĺžka kábla | 900 mm |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Svetelný tok: | 5000 lm + |
| Farba lampy: | złota, priehľadný |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitá niť: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | neutralna |
| Teplota farby: | 4000K |
| Vrátane zdroja svetla: | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť : | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájanie: | 140W |
| doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| Výrobca: | Toolight |
Moderné závesné stropné LED svietidlo v tvare dekoratívnych kruhov je efektné osvetlenie, ktoré upúta pozornosť a dodá interiéru luxusný charakter. Povrchová úprava Glossy Gold v kombinácii s prvkami imitujúcimi kryštál vytvára elegantnú kompozíciu, ideálnu do obývacej izby, jedálne alebo nad stôl.
Konštrukcia lampy je založená na kovovej stropnej rozete s integrovaným LED podsvietením, zatiaľ čo ostatné prvky sú vyrobené z odolného plastu. Táto štruktúra krásne rozptyľuje svetlo, vytvára efekt jemného lesku a zdôrazňuje moderný dizajn lampy.
Model je navyše vybavený tromi LED svetelnými bodmi štylizovanými do žiaroviek, ktoré majú kĺby umožňujúce nastavenie uhla svietenia. Lampa navyše ponúka nastavenie výšky zavesenia, čo umožňuje jej dokonalé prispôsobenie priestoru a usporiadaniu.
Integrované LED osvetlenie vyžaruje prirodzenú, bielu farbu svetla a zaisťuje pohodlné osvetlenie pre každý deň. Ide o dizajnovú závesnú LED lampu, ktorá kombinuje modernú formu, funkčnosť a dekoratívny svetelný efekt.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)