Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ lampy: | SWE071-CP 60cm GOLD |
|---|---|
| Typ žiarovky: | Strop - zavesenie |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| dĺžka kábla | 1000 mm |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konštrukcie: | szkło , metla |
| Svetelný tok: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | złota |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitá niť: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | zimna, ciepła |
| Vrátane zdroja svetla: | product_profile.value_ |
| Energetická trieda: | G |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť : | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maximálny výkon žiarovky: | - |
| Napájanie: | 36W |
| doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| Výrobca: | Toolight |
Elegantné závesné LED svietidlo je efektné osvetlenie do interiérov v štýle glamour, art deco a modern classic. Okrúhly tvar so sklenenými tienidlami so štruktúrou kvetov sa dokonale hodí ako hlavný zdroj svetla nad jedálenský stôl, do obývacej izby alebo priestrannej haly.
Konštrukcia je založená na kovovej obruči v prevedení Gold a skle. Ryhovaný povrch diskov účinne rozptyľuje svetlo a šperkové detaily v ich strede robia zo svietidla výraznú dekoráciu aj počas dňa.
Lampa ponúka dva režimy svietenia, ktoré ľahko zmeníte pomocou štandardného nástenného vypínača. Integrovaný LED modul vyžaruje teplú farbu 3000K alebo studenú farbu 6000K. Dodatočnou výhodou sú lanká, ktoré umožňujú pohodlné nastavenie výšky.
Ide o štýlové a funkčné riešenie, ktoré kombinuje odolné materiály s neotrelým dizajnom a stáva sa ústredným bodom každého elegantného interiéru.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)