Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ lampy: | SWE069-CP |
|---|---|
| Typ žiarovky: | Strop - zavesenie |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 50 mm |
| dĺžka kábla | 750 mm |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Svetelný tok: | 5000 lm + |
| Farba lampy: | gold brush |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitá niť: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | zimna, neutralna, ciepła |
| Vrátane zdroja svetla: | product_profile.value_ |
| Energetická trieda: | F |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť : | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maximálny výkon žiarovky: | - |
| Napájanie: | 70W |
| doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| Výrobca: | Toolight |
Moderné LED závesné svietidlo je elegantné osvetlenie, ktoré sa dokonale hodí do moderných, minimalistických a glamour interiérov. Štíhla forma založená na jednej zaoblenej slučke dodáva priestoru ľahkosť a dizajnový charakter, zatiaľ čo jemné prevedenie zaručuje, že svietidlo bude skvelo vyzerať v obývačke, spálni, jedálni, šatníku alebo predsieni.
Konštrukcia lampy je vyrobená z kovu a odolného materiálu, čo zaručuje estetické spracovanie a dlhú životnosť pri každodennom používaní. Jemná plynulá línia v kombinácii s integrovaným LED zdrojom svetla vytvára modernú dekoratívnu formu, ktorá pôsobí efektne po zapnutí aj ako štýlový prvok interiéru. Zavesenie na tenkých lankách navyše zvýrazňuje ľahkosť celej konštrukcie.
Model ponúka 3 režimy svietenia, ktoré sa menia opätovným zapnutím lampy.
V prvom režime lampa vyžaruje neutrálne svetlo 4000K.
V druhom režime svieti teplým svetlom 3000K.
V treťom režime vyžaruje studené svetlo 6000K. Vďaka tomu možno jednoducho prispôsobiť osvetlenie dennej dobe, charakteru interiéru a individuálnym preferenciám.
Ide o funkčné a dekoratívne osvetlenie, ktoré spája moderný dizajn, efektný vzhľad a praktickú zmenu farby svetla. Závesná lampa sa výborne hodí do interiérov, kde je dôležitá estetika aj komfort každodenného používania.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)