Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Spôsob montáže: | Voľne stojaca |
|---|---|
| Materiál: | Artificial Stone (kompozitný kameň) |
| Farba: | Béžová, Imitácia kameňa |
| Prevedenie: | Matný |
| Dĺžka | 410 mm |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 895 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Tvar: | Okrúhly |
| Otvor pre batériu: | Žiadny |
| Prepadový otvor: | Žiadny |
| Výrobca: | Rea |
Objavte novú definíciu luxusu a prineste do svojho interiéru prvok prírody vďaka voľne stojacemu umývadlu Rea Cheri. Táto unikátna architektonická forma so štruktúrou imitujúcou prírodný kameň je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú netradičné tvary presahujúce schémy tradičného kúpeľňového vybavenia. Vyrobené z kompozitného kameňa spája surovú estetiku s najvyššou presnosťou spracovania a stáva sa centrálnym bodom každej aranžácie.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)