Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ batérie: | vaňa |
|---|---|
| Spôsob montáže: | Podlahová |
| Farba: | Zlatá |
| Typ výtoku: | Pevná |
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ, Mosadz |
| Rozsah výtoku | 210 mm |
| Výška | 1150 mm |
| Technológia povrchovej úpravy: | PVD |
| Priemer pripojenia: | 15,5 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Výrobca: | Rea |
Oceňte eleganciu a modernosť vo svojej kúpeľni vďaka voľne stojacej vaňovej batérii REA Venti vo farbe lesklého zlata. Je to ideálne spojenie luxusného dizajnu a funkčnosti, ktoré nadchne každého používateľa. Vyrobená z vysokokvalitnej mosadze, podlahová batéria nielen podčiarkne zariadenie kúpeľňového salónu, ale zabezpečí aj spoľahlivosť na dlhé roky. Ďalšou dekoratívnou prednosťou batérie je ozdobné ryhovanie, ktoré narúša jednoduchú formu a prináša elegantný, efektný detail.
Voľne stojaca vaňová batéria REA Venti je voľbou pre osoby, ktoré si cenia komfort a moderný dizajn. Dokonalá v každom detaile, vyrobená s dôrazom na kvalitu a estetiku, bude ozdobou vašej kúpeľne. Vďaka pevnej konštrukcii a materiálom vysokej triedy si môžete byť istí, že bude slúžiť dlhé roky a každý deň poskytovať pohodlie a spoľahlivosť.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)