Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ lampy: | APP1448-CP |
|---|---|
| Typ žiarovky: | Strop - zavesenie |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 40 mm |
| dĺžka kábla | 1300 mm |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Svetelný tok: | 1001 - 1500 lm |
| Farba lampy: | czarna |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitá niť: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | neutralna |
| Teplota farby: | 4000K |
| Vrátane zdroja svetla: | Áno |
| Energetická trieda: | A |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť : | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maximálny výkon žiarovky: | - |
| Napájanie: | 15W |
| doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| Výrobca: | Toolight |
Zaujímavé a moderné svietidlo, ktoré dokonale podčiarkne jedinečný charakter vášho bytu. Geometria modelu, ktorá je viditeľná na prvý pohľad, zdôrazňuje jedinečný design svietidla. LED pásik je namontovaný pozdĺž ramena.
Bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu je extrémne odolný proti poškodeniu. Minimalistický a elegantný, stane sa hlavnou ozdobou obývacej izby, spálne alebo izby. Skvele sa bude hodiť do moderných, klasických aj loftových interiérov.
Možnosť nastavenia výšky svietidla.
Najlepší termín pre obchod Tutumi je „otvorený“. Otvorený novým príležitostiam, širokej a rozmanitej škále, ale predovšetkým otvorený potrebám a návrhom našich zákazníkov. Znalosti a skúsenosti, ktoré sme získali a neustále získavame pri budovaní našej značky, nám umožňujú zaručiť * servis vašej objednávky na najvyššej úrovni *. Dôveruje nám už viac ako 500 000 ľudí, čo je ovplyvnené faktormi, ako je najvyššia kvalita výrobkov, bezproblémový kontakt so zákazníkom a veľmi široká škála výrobkov. Súčasťou značky Tutumi sú aj značky ako Bluegarden, Flexifit a Kigu. Vďaka tomu je náš sortiment komplexný a oslovuje široké spektrum zákazníkov.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)