Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
- najnižšia cena za posledných 30 dní
| Dĺžka umývadla | 560 mm |
|---|---|
| Šírka umývadla | 480 mm |
| Hĺbka umývadlovej komory | 210 mm |
| Otvor pre batériu: | Áno |
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Farba: | Brúsená meď |
| Kompletný s umývadlom: | tesnenie, sifón so sitkom, upevňovacie háčiky, zaślepka |
| Priemer vypúšťacieho otvoru: | 90 mm |
| Korkový variant: | univerzálny, so sitkom |
| Typ sifónu: | Kuchenny, s možnosťou pripojenia umývačky |
| Záruka: | 120 mesiacov na oceľovú konštrukciu, 24 mesiacov na ostatné prvky |
| Výrobca: | Rea |
Vneste do svojej kuchyne dokonalú kombináciu moderného dizajnu a maximálnej funkčnosti vďaka dvojkomorovému drezu Toby v efektnom prevedení Brushed Copper. Ide o spoľahlivé riešenie, ktoré vám výrazne uľahčí každodenné povinnosti. Vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele Aisi 304 s hrúbkou 2 mm, poskytuje výnimočnú odolnosť a robí z neho extrémne trvácny produkt, pripravený splniť požiadavky každej intenzívne využívanej kuchyne.
Vyberte si kuchynský drez Toby Brushed Copper a užite si neuveriteľné pohodlie a bezchybnú estetiku vo svojom pracovnom priestore. Solídne materiály, originálny dizajn a premyslená dvojkomorová konštrukcia sú zárukou spoľahlivosti a hygieny na dlhé roky.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)