Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ lampy: | LHJ124-T |
|---|---|
| Typ žiarovky: | Strop - zavesenie |
| Dĺžka | 240 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 310 mm |
| dĺžka kábla | 1620 mm |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Svetelný tok: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | czarna |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitá niť: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | ciepła |
| Teplota farby: | 3000K |
| Vrátane zdroja svetla: | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť : | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maximálny výkon žiarovky: | - |
| Napájanie: | 10W |
| doplnkové funkcie: | włącznik nożny na przewodzie |
| Výrobca: | Toolight |
Hľadáte modernú lampičku, ktorá vytvorí útulnú atmosféru a zároveň sa stane štýlovým doplnkom interiéru? Stojaca LED lampa LHJ124-T čierna je minimalistický návrh s geometrickým tvarom, ktorý sa dokonale hodí do spálne, obývacej izby, domácej pracovne alebo modernej predsiene. Štíhly svetelný tvar na stabilnej základni dodáva lampe ľahkosť a zabezpečuje, že vyzerá elegantne cez deň aj po zotmení.
LHJ124-T sa skvele hodí ako nočná lampička, dekoratívne osvetlenie obývacej izby alebo jemný zdroj svetla v relaxačnej zóne. Je to vynikajúca voľba pre ľudí, ktorí oceňujú moderný dizajn, minimalistickú formu a príjemné teplé svetlo pri každodennom používaní.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)