Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ lampy: | SWE097-W |
|---|---|
| Typ žiarovky: | Nástenná svietnik |
| Dĺžka | 125 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 805 mm |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konštrukcie: | szkło , metla |
| Svetelný tok: | nie dotyczy |
| Farba lampy: | złota, priehľadný |
| Počet svetelných bodov: | 5 |
| Použitá niť: | E14 |
| Farba svetla: | zależny od żarówki |
| Vrátane zdroja svetla: | Žiadny |
| Energetická trieda: | nevzťahuje sa |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť : | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia |
| Maximálny výkon žiarovky: | 40W |
| Výrobca: | Toolight |
Elegantné nástenné svietidlo s dekoratívnymi sklenenými krištáľmi je pôsobivou ponukou osvetlenia, ktorá dokonale spája praktickú funkciu s luxusným vzhľadom. Štíhla, zvislá forma a viacúrovňová konštrukcia spôsobujú, že svietidlo priťahuje pozornosť a stáva sa výraznou ozdobou interiéru. Je to výborná voľba do obývačky, spálne, chodby, haly alebo elegantného priestoru zariadeného v štýle glamour, modern classic či newyorskom štýle.
Nástenné svietidlo bolo vyrobené z kombinácie kovu a sklenených krištáľov, vďaka čomu celok pôsobí mimoriadne štýlovo a ušľachtilo. Transparentné, podlhovasté prvky krásne rozptyľujú svetlo, vytvárajú jemný lesk a dekoratívne odlesky v okolí. Zlaté konštrukčné detaily zdôrazňujú elegantný charakter lampy a dodávajú jej rafinovaný vzhľad.
Vo vnútri svietidla bol použitý závit E14, čo umožňuje zvoliť vhodný svetelný zdroj podľa vlastných preferencií. Tento typ riešenia poskytuje voľnosť pri výbere farby aj intenzity osvetlenia, vďaka čomu môže nástenné svietidlo plniť funkciu doplnkového aj dekoratívneho osvetlenia.
Je to ideálna ponuka pre osoby, ktoré hľadajú nástenné osvetlenie s efektnou, luxusnou formou. Nástenné svietidlo so sklenenými krištáľmi krásne doplní aranžmán interiéru a vnesie doň eleganciu, ľahkosť a jemný lesk.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)