Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ lampy: | SWE072-W GOLD |
|---|---|
| Typ žiarovky: | Nástenná svietnik |
| Dĺžka | 380 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 130 mm |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konštrukcie: | szkło , metla |
| Svetelný tok: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | złota, priehľadný |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitá niť: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | zimna, ciepła |
| Teplota farby: | 4000K |
| Vrátane zdroja svetla: | product_profile.value_ |
| Energetická trieda: | G |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť : | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájanie: | 12W |
| Výrobca: | Toolight |
Elegantné nástenné LED svietidlo je ideálnym osvetlením do interiérov v štýle glamour, art deco a modern classic. Originálna forma založená na troch sklenených prvkoch pripomínajúcich kvety dodáva priestoru ľahkosť a skvele sa hodí ako dekorácia do obývacej izby, spálne či štýlovej chodby.
Konštrukcia je vyrobená z kovu v prevedení Gold a skla. Ryhovaný povrch tienidiel krásne rozptyľuje svetlo a vytvára na stene efektné odlesky. Zlaté detaily v strede každého disku dodávajú lampe šperkový charakter, vďaka čomu očarí aj počas dňa.
Nástenné svietidlo ponúka dva režimy svietenia, ktoré sa menia jednoduchým kliknutím nástenného vypínača. Integrovaný LED zdroj môže vyžarovať útulnú teplú farbu 3000K alebo jasnú studenú farbu 6000K, čo umožňuje ľahko prispôsobiť svetlo aktuálnym potrebám a nálade.
Ide o funkčné a vysoko dekoratívne osvetlenie, ktoré kombinuje odolné materiály a neotrelý dizajn, čím sa stáva výraznou ozdobou každého elegantného interiéru.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)