Kúpeľňové nástenné LED svietidlo SWE050-1W 60 cm Black
ID: 13339
Novinka
ID: 13339
    Dodanie: 3-5 pracovných dní!
  • Vybratý variant je teraz nedostupný.
    Oznámte mi, keď to dorazí:
Technické parametre
Typ lampy: SWE050-1W
Typ žiarovky: Nástenná svietnik
Dĺžka 600 mm
Šírka 100 mm
Výška 50 mm
Moc: Síť ~ 220V - ~ 240V
Materiál konštrukcie: aluminium, tworzywo sztuczne
Svetelný tok: 501 - 1000 lm
Farba lampy: czarna
Počet svetelných bodov: integrovaný LED zdroj
Použitá niť: Integrovaný LED zdroj
Farba svetla: neutralna
Teplota farby: 4000K
Vrátane zdroja svetla: Áno
Energetická trieda: F
Trieda tesnosti: IP20
Napájanie: 12W