Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ lampy: | SWE034-1W 40cm BLACK |
|---|---|
| Typ žiarovky: | Nástenná svietnik |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 50 mm |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Svetelný tok: | 1001 - 1500 lm |
| Farba lampy: | czarna |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitá niť: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | neutralna |
| Teplota farby: | 4000K |
| Vrátane zdroja svetla: | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť : | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájanie: | 8W |
| doplnkové funkcie: | tilt angle adjustment |
| Výrobca: | Toolight |
Oceňte eleganciu a modernosť vo svojom interiéri vďaka nástennému LED svietidlu v prevedení Black. Ide o unikátne riešenie, ktoré kombinuje modernú estetiku s najvyššou funkčnosťou osvetlenia. Vďaka precíznemu spracovaniu a unikátnej konštrukcii svietidlo nielen ozdobí stenu, ale zaistí aj vynikajúce podmienky pre každodennú starostlivosť alebo vystavenie umeleckých diel.
Nástenné LED svietidlo Black je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú harmóniu medzi dizajnom a praktickosťou. Elegantná, minimalistická forma dodáva každému interiéru jedinečnú atmosféru a modernú triedu. Výberom tohto osvetlenia investujete do produktu, ktorý kombinuje inovatívnu technológiu s nadčasovým štýlom a stará sa o váš komfort každý deň.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)