Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘
| Typ batérie: | vaňa |
|---|---|
| Spôsob montáže: | Nástenná |
| Farba: | Kartáčovaná meď |
| Typ výtoku: | Pevná |
| Materiál: | Mosadz, ABS |
| Rozsah výtoku | 230 mm |
| Výška | 100 mm |
| Technológia povrchovej úpravy: | PVD |
| Priemer pripojenia: | 1/2 palca |
| Rozostup vodovodných prípojok | 150 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Výrobca: | Rea |
Apreciați designul modern și cea mai înaltă calitate în baia dumneavoastră datorită bateriei de cadă cu montare pe perete Ontario Side în finisajul elegant Brushed Titanium. Este combinația ideală de stil minimalist și funcționalitate care va satisface cerințele fiecărui utilizator.
Bateria de cadă Ontario Side este o alegere excelentă pentru persoanele care apreciază soluțiile funcționale și estetica unică. Alegând acest model, aveți certitudinea durabilității pe termen lung și a unui aspect impecabil în fiecare zi, introducând un accent original de lux modern în baia dumneavoastră.
Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘
Objednávky odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich zaplatení (alebo výbere na dobierku). Všetky zásielky sú poistené a starostlivo a bezpečne zabalené.
Zásielky do 30 kg zasiela kuriér DPD, zatiaľ čo zásielky nad 30 kg zasiela prepravná spoločnosť Rohlig-Suus. Sprchovacie kabíny, dvere a ďalšie výrobky, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť, zasielame na paletách, vo zvislej polohe, na špeciálne postavený stojan.
Poskytujeme možnosť využívať rýchle online platby uskutočňované rešpektovanými a plne bezpečnými platformami Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) a Paypal. Okrem týchto formulárov môžete za tovar zaplatiť aj tradičným bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti kuriérovi po prevzatí tovaru.
Číslo účtu pre platby:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Služby zákazníkom: obchod@kupelna-rea.sk
Veľkoobchodná spolupráca: kancelaria.rea@kupelna-rea.sk
Linka pomoci: +421 233329788
(od pondělí do pátku: 7:00 – 15:00)